Ampero Thermo-Est. Aparatura do mierzenia i regulacji temperatury.

Oczekują Państwo dokładnego, profesjonalnego pomiaru temperatury? Czujniki temperatury to podstawa, ale bez dodatkowych urządzeń się nie obejdzie. Właśnie z tego powodu oferujemy Państwu oprzyrządowanie do mierzenia, przetwarzania, rejestrowania i regulacji temperatury.

Aparaturę którą Państwu proponujemy możemy zestawić w gotowe układy pomiarowe lub regulacyjne. Każdy z mierników możemy wyposażyć w dowolny czujnik temperatury głowicowy, przewodowy, do wbijania itp. To samo dotyczy regulatorów temperatury. Natomiast przetworniki temperatury (w przypadku przetworników temperatury głowicowych) mogą stanowić integralną część głowicowego czujnika temperatury.

W tym dziale znajdą Państwo: przetworniki temperatury, mierniki i regulatory temperatury, przełączniki miejsc pomiarowych, pirometry, rejestratory i zasilacze.

Gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości lub po prostu potrzebna byłaby porada, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Miernik
temperatury tablicowy AM30
 
Kategoria:Aparatura